Subway-nappulaliigan seurojen ja ikäluokkien yhteystiedot:

(Päivitetty 8.5.2018)

Kulennoisten pallo

10/11 Annika Laamanen Annika.laamanen@gmail.com 0408606044, Tomi Silvennoinen 0405260955

08/09 Arja Laine arja.laine10@gmail.com 0505727348, Jussi Hintikka elhinu@gmail.com 044 2985369

05/06 Jari Heiskanen jari.heiskanen@savonlinna.fi 044 3005421

Sapko 05/06

Hanna Kukkonen hanna.kukkonen@suomi24.fi

Jari Heiskanen jari.heiskanen@savonlinna.fi 044 3005421

Juniori STPS

Seuran yhteyshenkilö Saija Lehtimäki stps.nuorisopaallikko@gmail.com 0503477772

F- tytöt Matti Thil matti.thil12@gmail.com 040 8606171, Jojo Timo Raninen timoraninen@hotmail.com 050 3547635

E-tytöt Tuomas Olli tuomas.olli07@gmail.com 040 5104945, Jojo Riina Pirhonen junnutytot.stps@gmail.com

Pojat 2010/2011 Jaana Finer jaana.finer@gmail.com 050 3229375, Juha Korhonen juha_korhonen@luukku.com 050 3233344, Joni Juvonen joni.juvonen@masku.com 040 3525295

Pojat 2009 Jaana Finer jaana.finer@gmail.com 050 3229375, Anna Naukkarinen anna.naukkarinen@ramboll.fi 040 6352633, Lauri Kortelainen lauri.kortelainen@me.com 040 5614055

Pojat 2008 Lassi Uotinen lassi.uotinen@luukku.com 050 5114774, Marko Jalkanen marko.jalkanen@outlook.com 050 0712934. Jojo Marika Uotinen 08stps@gmail.com 040 7441378

Pojat 2007 Lasse Van Riel lassevanriel@gmail.com 044 2541332, Jojo Taina Kuutti kuutti.taina@gmail.com, Jojo Johanna Huuskonen johanna.huuskonen@savonlinna.fi

Pojat 2006 Ari Pasanen pousa.pasanen@gmail.com 050 3583004, Jojo Esa Ruuskanen esa.ruuskanen@fimnet.fi

FC Anttola

08/09 Ville Huttunen huttunen.ville@gmail.com 040 5667361, Joni Ristolainen joni.ristolainen@gmail.com

FC Kerimäki 

11/12 Heli Aalto 050 4943386, Minna Kuusi 050 5972363

09/10 Jani Laine 050 3554456, Esa Venäläinen 040 5265652

07/08 Janne Poikonen 050 4068331, Heli Aalto 050 4943386

05/06 Mari Makkonen 050 3656989, Piia Toiviainen 050 4116770

Yleisissä kysymyksissä / otteluisännän tarpeessa yhteyttä voi ottaa:

FC Kerimäki
Olli Toivonen 040 8606346
Miia Hanikka-Kuutti 044 5800800
Jani Kiiskinen 044 7775750
Inka Kianto 040 7591009
Taina Suomalainen 044 0455083
Katri Paajanen 050 5339089

FC Kerimäen otteluisäntätiedot:
TI 5.6. (09/10-pelit) Inka Kianto ja Jani Kiiskinen
LA 30.6. (05/06-pelit) Katri Paajanen ja Miia Hanikka-Kuutti
SU 29.7. (11/12-pelit) Olli Toivonen
TO 23.8. (07/08-pelit) Taina Suomalainen ja Inka Kianto

Yhteinen sähköpostiosoitteemme on info@fckerimaki.com

Karki

11/12 -joukkue  Samuli Virtanen p. 044 304 5817, virt.anen.samuli at gmail.com, Jere Hirvonen p. 046 6116188, jere.hirvonen at luukku.com

10/09 -joukkue Jarkko Vauhkonen p. 040 7340863, jarkko.vauhkonen@gmail.com, Kimmo Hämäläinen p. 0500 676 777 kimmoha65 at gmail.com

08/07 -joukkue Arto Savolainen p. 045 1044 274 , arto23savolainen@gmail.com, JOJO Mikko Pesonen p. 050 9100160, mikko.p.pesonen at gmail.com

06/05 -joukkue Ari (Leke) Leikas p. 044 380 2293, arileikas at hotmail.com, JOJO Tuula Leikas  p. 044 380 1835, tjleikas at hotmail.com

Lisätietoja: karkijalkapallo at gmail.com
Mika Tissari p. 050 540 3208
sihteeri Sanna Ratia p. 0400 642475

RU

10/11 Jojo Pia Issakainen pia.issakaine@gmail.com 050 5659080

08/09 Jojo Titta Ronkainen hakulti@hotmail.com 040 8398978

06/07 Jojo Satuhannele Ikonen satuhannele.ikonen@gmail.com 040 5530450

04/05 Jojo Pia Issakainen pia.issakaine@gmail.com 050 5659080