KULENNOISTEN PALLO RY  2020

Pj. Pia Kapanen, pia.kapanen@gmail.com, p. 044 751 7427
Varapj.  Petri Purhonen, petrikpurhonen@gmail.com, 0400 887 624
Sihteeri Seija Räty, seija.m.raty@gmail.com, p. 045 267 1352

Johtokunnan jäsenet:
Arto Kekäläinen, arto.kekalainen@saunalahti.fi, 050 527 1176
Petri Purhonen, petri.purhonen@luukku.com, 0400 887 624
Jari Heiskanen, jari.heiskanen@savonlinna.fi, 044 300 5421
Kira Huttunen, puh. 050 599 7328, kira.huttunen@gmail.com
Jouni Roisko, jouni.roisko@gmail.com, 050 365 2063.

Johtokunnan varajäsenet:
Ilkka Halko, ilkka_halko_2@hotmail.com, p. 050 323 3781
Ilkka Turtiainen, ilkkaturtiainen80@gmail.com, 0500 435 168
Riku Kurttila, riku.kurttila@gmail.com, 0400 890065
Eemeli Kekäläinen, eemeli.kekalainen@luukku.com, 050 313 7703
Jari Halonen, halosen.jari@gmail.com, p. 0400 946 540

___
Kulennoisten kenttä: Kulennoisten koulutie 11, 58430 Kulennoinen

___
GDPR | Yhdistys noudattaa tietosuoja-asetusta toiminnassaan ja tietojen tallennuksessa.

___
Y-tunnus 0484395-3