KULENNOISTEN PALLO RY  2022

Pj. Eiju Paajanen, puheenjohtaja.kup@gmail.com, p. 0503703738
Varapj.  Petri Purhonen, petrikpurhonen@gmail.com, p. 0400 887 624
Sihteeri Seija Räty, seija.m.raty@gmail.com, p. 045 267 1352

Johtokunnan jäsenet:
Arto Kekäläinen, arto.kekalainen@saunalahti.fi, p. 050 527 1176
Petri Purhonen, petri.purhonen@luukku.com, p. 0400 887 624
Jani Kero, jani.kero@gmail.com, p.040 560 1108
Janne Saksa, janne.saksa@andritz.com, p. 040 860 6322
Ilkka Turtiainen, ilkkaturtiainen80@gmail.com, p. 0500 435 168
Eemeli Kekäläinen, eemeli.kekalainen@gmail.com, p. 050 313 7703

Johtokunnan varajäsenet:
Ilkka Halko, ilkka_halko_2@hotmail.com, p. 050 323 3781
Kira Huttunen, kira.huttunen@gmail.com, p. 050 599 7328
Jari Heiskanen, jari.heiskanen@savonlinna.fi, p. 044 300 5421
Jouni Roisko, jouni.roisko@gmail.com, p. 050 365 2063
Jari Halonen, halosen.jari@gmail.com, p.  0400 946 540
Pia Kapanen, pia.kapanen@gmail.com, p. 044 751 7427

__

KULENNOISTEN PALLO RY  2023

Pj. Eiju Paajanen, puheenjohtaja.kup@gmail.com, p. 0503703738
Varapj.  Petri Purhonen, petrikpurhonen@gmail.com, p. 0400 887 624
Sihteeri Noora Laukkanen, noope_92@hotmail.com, p. 040 195 4433

Johtokunnan jäsenet:
Petri Purhonen, petri.purhonen@luukku.com, p. 0400 887 624
Jani Kero, jani.kero@gmail.com, p.040 560 1108
Janne Saksa, janne.saksa@andritz.com, p. 040 860 6322
Ilkka Turtiainen, ilkkaturtiainen80@gmail.com, p. 0500 435 168
Sini Laukkanen, sini.j.laukkanen@gmail.com, p. 050 536 9229
Piritta Janhunen, p. 044 547 5602

Johtokunnan varajäsenet:
Ilkka Halko, ilkka_halko_2@hotmail.com, p. 050 323 3781
Jari Heiskanen, jari.heiskanen@savonlinna.fi, p. 044 300 5421
Jouni Roisko, jouni.roisko@gmail.com, p. 050 365 2063
Jari Halonen, halosen.jari@gmail.com, p.  0400 946 540
Eemeli Kekäläinen, eemeli.kekalainen@gmail.com, p. 050 313 7703
Noora Kekäläinen, noora.kekalainen@gmail.com, p. 050 361 4637


Kulennoisten kenttä: Kulennoisten koulutie 11, 58430 Kulennoinen

___
GDPR | Yhdistys noudattaa tietosuoja-asetusta toiminnassaan ja tietojen tallennuksessa.

___
Y-tunnus 0484395-3

___

KuP-logot ladattavissa täältä.